Прес-конференція з приводу проблемних питань початку опалювального сезону 2017-2018 рр. ВІДЕО
![Прес-конференція з приводу проблемних питань початку опалювального сезону 2017-2018 рр. ВІДЕО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_0543.jpg)
У вівторок, 31 жовтня, у Дрогобицькій міській раді відбулася прес-конференція за участю керівництва Департаменту міського господарства Романа Москалика, КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігоря Хом’яка та головного інженера КП «ЖЕО» Ростислави Петречко з приводу проблемних питань початку опалювального сезону 2017-2018 рр.