Представники Молодіжної ради Дрогобича взяли участь у форумі «Роль молоді у відбудові України» в Києві

15:50 27 Лютого 2024

23-24 лютого у Києві відбувся форум, де ГО «Молодіжна платформа» підбила підсумки масштабного проєкту «Діалоги перемоги: участь молоді у відновленні України».

На форум було подано 400 заявок від Молодіжних рад та організацій із різних куточків України. Відтак, із загальної кількості усіх бажаючих, до участі в форумі відібрали 80 представників, серед яких і Молодіжна рада Дрогобича.

Зокрема, Молодіжну раду в Києві представили керівниця відділу ініціативи та розвитку молоді громади Аліна Сілецька, учасники Молодіжної ради Ольга Мартинюк та Віталій Чаповський.

Форум тривав впродовж двох днів і був насичений виступами спікерів, роботою в групах та напрацюванням креативних ідей до наступних молодіжних проєктів.

Вітальне слово на форумі мали: Христофор Політіс, заступник Постійного представника ПРООН в Україні та Владислав Яцук, Директор департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України.

Загалом, за словами Аліни Сілецької, на форумі обговорили результати проєкту «Діалоги перемоги» за 2023 рік, відбулась дискусія на тему ,,Роль молоді у час війни та в повоєнній відбудові», було проведено фасилітовану діалогову сесію «Місце молоді під час воєнного стану та в повоєнній відбудові держави», а також здійснено «Підготовку резолюції форуму і звернення до уряду і парламенту від молоді».

Окрім цього, на форумі говорили і про молодіжну політику на місцевому, регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, відтак кожен із учасників  презентував свої ідеї щодо покращення молодіжної політики в Україні.

Також представники Молодіжної ради взяли участь в екскурсії Всеукраїнським молодіжним центром.

Паралельно у Львові відбувся форум «Академія компетентностей Молодіжних рад», де участь взяли голова Молодіжної ради Дрогобича Віталіна Данилець та Вікторія Толочик.

«Академія компетентностей Молодіжної ради” організована Міжнародним республіканським інститутом (IRI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Перейти до вмісту