Працівників КП «Управитель ЖЕО» залучать до покосу газонів
![Працівників КП «Управитель ЖЕО» залучать до покосу газонів](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_4843.jpg)
Дощова погода сприяє швидкому росту трави. Комунальні служби міста кілька тижнів поспіль здійснюють покіс газонів та зелених зон.
Так, за інформацією адміністрації КП «Служба муніципального управління», здійснено покіс трави у парках у центральній частині міста та у зелених зонах на вулицях П. Орлика, Трускавецькій, Стрийській. Сьогодні, за умови сприятливої погоди, приступають до покосу трави на вулиці М. Грушевського
У Департаменті міського господарства повідомили, що на підмогу працівникам КП «СМУ» залучать на договірній основі працівників КП «Управитель ЖЕО», щоб оперативно здійснити покіс трави у зелених зонах міста.