Працівники КП «Муніципальна варта» ДМР допомагають дрогобичанам в питанні наведення громадського порядку

16:00 13 Березня 2020

Останнім часом в КП «Муніципальна варта» почастішали звернення громадян із проханням вжити заходів щодо протиправної поведінки певних осіб, які порушують спокій у їхніх під’їздах, дворах, дитячих майданчиках, тощо. Так, лише цього тижня інспектори КП «Муніципальна варта» проводили виїзди до будинків на вул.Грушевського 34/1, (майданчик та прибудинкова територія поблизу Коледжу нафти і газу) та вул.Бориславська,19.

Мешканець вул.Грушевського, 34/1 пан Юрій скаржився на систематичну шумну поведінку, розпивання спиртних напоїв та паління сигарет певними особами на дитячому майданчику та прибудинковій території. Жителі будинку по вул.Бориславській,19 звернулися із проблемою, що в їхньому дворі і під’їздах почали з’являтися невідомі особи, які відмовлялися відповідати на питання: «Кого відвідуєте?».

Працівниками КП «Муніципальна варта» було вжито відповідних заходів, зокрема проведено роз’яснювальну роботу з особами, які порушували громадський спокій. Після проведення чергування нашими інспекторами в обох випадках проблема була вирішена.

Вдячні дрогобичани висловили щирі слова подяки директору та працівникам КП «Муніципальна варта» за оперативне реагування та звіт за пророблену роботу. «Дана служба є корисною для громади міста і не даремно утримується громадою»– зазначив у відгуку на Google-сторінці пан Юрій. Також слова вдячності висловили мешканці будинку по вул.Бориславській, адже невідомі особи в під’їздах дуже непокоїли людей.

КП “Муніципальна варта”

 

Перейти до вмісту