Повідомлення про реорганізацію КП «Туристично-інформаційний центр міста Дрогобича
![Повідомлення про реорганізацію КП «Туристично-інформаційний центр міста Дрогобича](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/13237730_795994603865438_1245204012697744738_n.jpg)
Рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 22.08.2017р. №784 прийнято рішення «Про реорганізацію КП «Туристично-інформаційний центр міста Дрогобича», створено і затверджено склад комісії з припинення КП «Туристично-інформаційний центр міста Дрогобича» у зв’язку з реорганізацією шляхом перетворення у комунальну установу «Туристично-інформаційний центр міста Дрогобича». На основі цього рішення державним реєстратором проведено процедуру «внесення рішення засновників щодо припинення юридичної особи в результаті реорганізації» та розпочато процедуру припинення. Встановлено, що строк заявлення кредиторами своїх вимог становить 2 місяці з дати оприлюднення повідомлення щодо припинення.