Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

13:56 29 Листопада 2023

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельних ділянок для зміни цільового призначення, які знаходяться в с. Воля Якубова Дрогобицької міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (за межами населеного пункту).

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Дрогобицька міська рада Львівської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 29.11.2023 р. до 08.12.2023 р;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитись із Заявою можна на офіційному сайті Дрогобицької міської ради Львівської області (електронне посилання https://drohobych-rada.gov.ua/)

Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки просимо надавати до 08 грудня 2023 року у письмовій формі до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, поштова адреса:82100 Львівська обл., м. Дрогобич, площа Ринок, 20 (4 поверх), електронна адреса [email protected] або ж  [email protected];

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Дрогобицька міська рада Львівської області, відділу містобудування та архітектури.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Контактний тел.. 096-273-96-47 (Меленчук О.Т..)

Зауваження та пропозиції після встановленого строку не розглядаються.

Заява Воля Якубова

Перейти до вмісту