Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

17:20 27 Березня 2024

На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі Законів України «Про оренду державного та комунального майна», управління майна громади виконавчих органів Дрогобицької міської ради виносить на розгляд Дрогобицької міської ради проект рішення «Про затвердження Положення про порядок передачі в оренду комунального майна Дрогобицької міської територіальноїгромади».

Рішення приймається з метою врегулювання правових, економічних та організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду комунального майна, що перебуває у комунальній власності та майнових відносин між орендодавцями та орендарями.

Проект положення та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному WEB сайті Дрогобицької міської ради: http://www.drohobych-rada.gov.ua протягом 5 робочих днів з моменту оприлюднення даного повідомлення.

Зауваження та пропозиції прийматимуться впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за поштовою адресою: 82100, Львівська область, м. Дрогобич пл. Ринок, 1, каб. 105, моб. тел. 0967890046 та за електронною адресою: [email protected].

Перейти до вмісту