Потурбувалися про одиноких людей похилого віку

17:33 26 Серпня 2022

Російська агресія вразила усіх громадян України без винятку. В сучасних умовах багато людей змушені шукати різні можливості, щоб не зазнати злиднів. У фінансовому плані велика кількість жителів втратили навіть той мінімальний рівень життя, який мали до російського вторгнення.

Особливо це позначається на вразливих верствах населення.

Відтак, турбота над вразливими категоріями населення є одним із пріоритетів місцевого самоврядування та соціальних служб.

З нагоди 31-ї річниці Незалежності України Дрогобицьким міським територіальним центром соціального обслуговування за підтримки Дрогобицької міської ради та благодійних організацій для осіб з інвалідністю та літніх одиноких непрацездатних громадян, що перебувають на обліку в терцентрі, сформовано та передано 400 продуктових наборів.

Днями літніх одиноких людей територіальної громади сіл Гаї Верхні, Гаї Нижні, Бійничі та Долішній Лужок привітав та особисто вручив продуктові набори очільник громади Тарас Кучма.

Під час зустрічі з літніми людьми, міський голова спільно з директоркою терцентру Марією Лютик, поспілкувалися, щоб дізнатись про їх проблеми. Відтак з деяких питань Тарас Кучма дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів, щоб допомогти вирішити проблеми потребуючих громадян.

Ці допомоги будуть на регулярній основі, щоб люди знали, що про них не забувають. Ми приїжджаємо, перш за все, щоб познайомитись, поспілкуватись з людьми, дізнатись їхні проблеми, потреби та вирішити їх. Вони чекають не лише матеріальної допомоги, але й уваги до себе, підтримки та доброго слова, — прокоментував Тарас Кучма.

Протягом тижня продуктові набори були розвезені та доставлені соціальними робітниками терцентру по домівках одиноких людей по всій території Дрогобицької міської територіальної громади.

Перейти до вмісту