Послуги реєстрації юридичних осіб та ФОП в ДІЯ Центрі тимчасово недоступні: користуйтесь електронним порталом ДІЯ

7 Квітня 14:26

Дія Центр повідомляє, – у зв’язку з воєнним станом, що діє на території України, державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців є тимчасово недоступним в Дія Центрі.

Задля проведення необхідних реєстраційних дій, юридичні особи та фізичні особи-підприємці можуть скористатися порталом ДІЯ, на базі якого можна отримати послуги з реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, зареєструвати, внести зміни чи закрити існуючого ФОП-а.

Перелік послуг та покрокова інструкція додається.

Як зареєструвати ТОВ онлайн на порталі ДІЯ?
1️. Перейдіть на портал Дія та авторизуйтеся:
https://diia.gov.ua/…/reyestraciya-tov-na-pidstavi…
2️. Заповніть онлайн-форму.
3️. Виберіть необхідні опції модельного статуту або редакцію статуту «за замовчуванням».
4. Уважно перевірте дані та підпишіть документи за допомогою КЕП.

Також можна вибрати спрощену систему оподаткування та подати заяву на реєстрацію платником податку на додану вартість (ПДВ).

Заявку буде автоматично надіслано до державного реєстратора. Про результат розгляду ви можете дізнатися в кабінеті громадянина на порталі Дія або ж із електронного листа, який ми надішлемо вам на пошту. Без відвідування установ, черг та зайвих паперів.

Реалізацію проєкту здійснює Міністерство цифрової трансформації України, у співпраці з Міністерством юстиції України за експертної підтримки Програми EGAP Фонд Східна Європа.

Як відкрити ФОП на порталі Дія в кілька кліків?
1.Авторизуйтесь на порталі за посиланням
https://diia.gov.ua/services/reyestraciya-fop
2️. Заповніть онлайн-форму
3️. Перевірте та підтвердьте дані електронним підписом

Це займає близько 10 хвилин. Далі заява автоматично надходить у реєстр фізичних осіб-підприємців, обробка займає менше ніж 2 секунди.

Як внести зміни чи закрити ФОП в Дії ?
Нагадуємо, що скористатися послугами можна за кілька кліків на порталі Дія:
внести зміни про ФОП: https://diia.gov.ua/services/zminennya-danih-fop
закрити ФОП: https://diia.gov.ua/services/zakrittya-fop
Також на днях запрацювала найшвидша реєстрація бізнесу у світі — автоматична реєстрація ФОП.

Послугою через Дію скористалося 1800 людей із моменту її поновлення. Продовжуємо розвивати та укріплювати українську економіку та долати ворога!

Реалізація проєкту здійснюється Мінцифрою у співпраці з Міністерство юстиції України за експертної підтримки Програма EGAP, що фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фонд Східна Європа.

Про відновлення послуг реєстрації ТОВ, відкриття, внесення змін чи закриття ФОП безпосередньо у ДІЯ Центрі Дрогобича буде додатково повідомлено.

Перейти до вмісту