Порядок у громаді залежить від кожного: чому важливо в повному обсязі сплачувати за вивезення та утилізацію ТПВ?

9:55 23 Листопада 2023

У Дрогобицькій громаді ведеться робота з покращення абонентської діяльності комунальних підприємств, які є надавачами послуг. Розпочали з КП «Комунальник», яке займається вивезенням твердих побутових відходів.

Щоб в усіх куточках Дрогобицької громади було чисто та затишно – недостатньо забезпечити своєчасне вивезення відходів та обслуговування сміттєвих майданчиків міста. Важливо, аби люди викидали сміття у відведених для цього місцях, не захаращували майданчики великогабаритними відходами, а також – що вкрай важливо – вчасно та в повному обсязі сплачували за вивезення сміття, яке вони продукують.

Станом на сьогоднішній день, за даними КП «Комунальник», чимало споживачів послуг боргує за сплату послуги з вивезення ТПВ. Окрім цього є фізичні та юридичні особи, які досі не уклали договір з підприємством, мають застарілі дані, або ж ухиляються від нарахування повної вартості послуги, залежно від виду діяльності.

З метою покращення роботи комунальних підприємств та максимального охоплення населення договорами за надані послуги – заступник міського голови з комунальних питань Василь Качмар провів засідання робочої групи, за участі представників КП «Комунальник», Департаменту міського господарства та КП «Муніципальна варта».

Під час наради обговорили важливі моменти роботи комунального підприємства та окреслили план дій, який в подальшому ляже в основу розробленого Плану управління відходами в громаді, над яким працюють в Департаменті міського господарства.

Ми ставимо перед собою важливу мету – провести різнобічну кампанію, яка охоплюватиме як Дрогобич, так і села громади. Мета – оновити актуальність даних споживачів по всіх комунальних підприємствах, які є надавачами послуг в громаді та провести роз’яснювальну роботу в усіх селах нашої громади, аби як фізичні, так і юридичні особи в повному обсязі сплачували за надані послуги. Від цього напряму залежить чистота та порядок в громаді та якість послуг, які надають наші підприємства» – наголошує Василь Качмар.

Роботу розпочнуть з оновлення інформації щодо наявних споживачів, кількості проживаючих осіб в квартирах та скерування звернень до установ та організацій, які провадять свою діяльність на території нашої громади.

До цього залучатимуть відповідальні структурні підрозділи ради та представників Муніципальної варти.

Угодами повинні бути охоплені всі фізичні та юридичні особи, які продукують ТПВ, відповідно до норм чинного законодавства» – наголошують в КП «Комунальник».

Мешканців громади, власників приміщень, фізичних та юридичних осіб, в свою чергу, закликають проявити ініціативу та привести у відповідність інформацію, яка міститься в договорах з комунальними підприємствами-надавачами послуг. У випадку відсутності договірних відносин – необхідно укласти договір та сплачувати за надані послуги.

Від свідомої позиції мешканців та представників бізнесу залежить робота підприємства, якість наданих послуг та порядок в нашій громаді загалом.

Перейти до вмісту