Порушують важливі теми – ініціативна група Молодіжної ради реалізує три проекти для юних мешканців громади
![Порушують важливі теми – ініціативна група Молодіжної ради реалізує три проекти для юних мешканців громади](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/IMG_9868-scaled.jpg)
Представники Молодіжної ради при міському голові ініціюють реалізацію трьох проектів, які справді порушують суспільно важливі теми як для молоді, так і для батьків.
Про це йшлося під час зустрічі ініціативної групи молоді з очільником громади Тарасом Кучмою та начальницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко.
Впродовж цього і наступного років молодь прагне реалізувати три проекти: «Форум про статеве виховання», «Курси етики для молоді та батьків» та «Українське кіно просто неба».
На думку молоді, ці три напрямки є вкрай важливими, адже є проблеми, про які суспільство мовчить, замовчує чи невірно трактує. Це стосується першого і другого проектів. Також організатори зацікавлені провести покази українського кіно і згуртувати молодь не лише у Дрогобичі, а й в селах громади.
У підсумку молодь отримала схвальний відгук від керівництва та запевнення про підтримку. Наступний етап – напрацювання детального плану заходів із залученням посадовців міської ради.