Поодиноке відключення квартир від централізованого опалення у багатоповерхівках сприяє збільшенню фінансового навантаження на інших споживачів

Четвер, 11 Липень 2019

У середу, 10 липня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів особистий прийом громадян.

Прийом громадян відбувся за участі керівників відповідних структурних підрозділів та комунальних підприємств ДМР.

Для обговорення та вирішення проблем, з якими дрогобичани звертаються до міського голови, на прийом зареєструвалося 15 осіб.

Найбільше дрогобичан, які прибули на прийом, хвилюють питання відключення від мережі централізованого теплопостачання та перехід на різного роду індивідуальні системи опалення.

Тарас Кучма роз`яснив, що поодиноке відключення квартир у багатоквартирному будинку від мережі централізованого опалення призведе до розбалансування системи опалення та збиткової роботи КП «Дрогобичтеплоенерго». Більше того, за словами міського очільника, це дасть додаткове навантаження на інших абонентів, а ми повинні дбати про кожного споживача у Дрогобичі.

Присутній на зустрічі керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом`як, додав, що на разі підприємством проводяться всі заходи з модернізації котелень та мережі централізованого опалення, аби мінімізувати втрати теплоносія.

Крім того, громадянами порушувались питання земельних відносин та житлово-комунальних.

Усі звернення громадян були розглянуті. Відповідно громадянам було надано консультації, а керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств — доручення щодо вирішення проблем громадян.

Нагадуємо, попередній запис на прийом до посадовця можна здійснити за допомогою електронних сервісів на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради у рубриці «Приймальня» — «Запис на особистий прийом» або у кабінеті №3 міської ради.

Прес-служба ДМР