Понад дві тисячі дрогобичан молилися під час Хресної ходи за воїнів АТО, мир на Сході України та вибори Президента. ФОТО

25 Березня 0:00

У неділю, 24 березня, у Дрогобичі відбулась щорічна Хресна хода. Понад дві тисячі дрогобичан пройшли центральними вулицями міста, взявши участь у ювілейній — двадцятій Хресній ході.

Як зазначають організатори ходи — представники СДЄ УГКЦ, рівно 20 років тому блаженної пам’яті ісповідник віри Владика Юліан (Вороновський) в перше поблагословив свою паству на таку добру традицію під час Великого посту.

Дрогобичани молилися за добрий вибір українців на майбутніх виборах Президента України, припинення війни на Сході України, а також за усіх воїнів-захисників.

Очолив Хресну Ходу єпископ Самбірсько-Дрогобицький — Владика Ярослав Приріз.

Разом з дрогобичанами участь у Хресній ході взяли священнослужителі, воїни та керівництво міста — міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом із заступниками Ігорем Германом та Володимиром Коцюбою.

 

Символічно попереду колони великий дерев’яний хрест несли представники духовенства, керівництво міста, зокрема міський очільник Тарас Кучма, та ветерани АТО.

Хресна хода розпочалася з площі Ринок і пролягала через вулиці Тараса Шевченка, Січових Стрільців, Лесі Українки, Івана Мазепи, Театральну та Завалля.

Завершилась хресна хода у Катедральному Соборі Пресвятої Трійці УГКЦ, де до дрогобичан з словом Божим звернувся Владика СДЄ УГКЦ Ярослав Приріз.

Нагадаємо, традиційно хресна хода відбувається у Хрестопоклонну неділю, яка цього року припала на 31 березня. Однак у зв’язку з проведенням у цей день виборів Президента України хресну ходу перенесли на 24 березня.

Прес-служба ДМР

 

Чат-бот Гаряча лінія