Понад 300 тисяч гривень: Мешканцям будинку 101/1 на вул. М. Грушевського надали адресну допомогу з благодійних пожертв

14:24 7 Серпня 2020

У ніч з 27 на 28 серпня минулого року у Дрогобичі стався обвал одного з під`їздів житлового будинку на вул. М. Грушевського 101/1. Тоді загинуло 8 людей, серед яких й дитина. Після того, як весь будинок визнали аварійним, мешканці 59 квартир втратили свої домівки.

Протягом доби після обвалу будинку, управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради було відкрито спеціальний благодійний рахунок, на який майже миттєво почали надходити кошти. Багато охочих приносили готівку безпосередньо у штаб, який був створений на території школи №16. Ці кошти були обліковані та в подальшому перераховані на спецрахунок.
Загалом надійшло 307854,53 грн. благодійних пожертв від міських жителів, організацій, установ та об’єднань нашого та сусідніх міст.

Про це інформує Управління праці та соціального захисту населення ДМР.

Близько 34 тис. грн. було надано одній з потерпілих важкої тяжкості для проходження курсу фізичної реабілітації. Решта коштів, беручи до уваги протокол загальних зборів мешканців будинку на вул. Грушевського 101/1 у м. Дрогобичі, розділено поквартирно.

Виплату адресної допомоги проведено у першій декаді серпня 2020 року відповідно до розпорядження міського голови від 27.07.2020 №429-р шляхом перерахування коштів на їх особові рахунки в установах уповноважених банків або через відділення поштового зв’язку.

Перейти до вмісту