Понад 150 відвідувачів за тиждень: як працює та які послуги надає мобільний Пункт Незламності у Дрогобичі

16:11 12 Січня 2024

Впродовж тижня у Дрогобичі функціонує мобільний Пункт Незламності на Майдані Т. Шевченка. Тут усі бажаючі мають змогу зігрітися, перечекати негоду, випити гарячого чаю та підзарядити мобільний телефон.

Як розповів Сергій Юхновський, головний фахівець відділу ЦЗ Дрогобицького районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області – практично за тиждень роботи Пункт Незламності відвідало понад 150 осіб. Хтось перечікував пориви вітру та снігопади, хтось зігрівався теплим чаєм, хтось очікував громадський транспорт у теплі.

Загалом із початком цього тижня на Львівщині розгорнули роботу 10-ть мобільних Пунктів Незламності. Місця обігріву працюють цілодобово. У Пункті постійно несуть чергування надзвичайники, які за необхідності готові надати мешканцям першу медичну допомогу.

Мобільні Пункти Незламності забезпечені усім необхідним – від питтєвої води до генераторів. Вони є своєрідним підсиленням стаціонарних Пунктів, яких у області налічується 850. Стаціонарні Пункти Незламності на Дрогобиччині розгорнуті в комунальних закладах міста, закладах освіти та Народних домах. Головне їхнє завдання – надавати прихисток у час погіршення погодних умов та на час блекаутів.

Перейти до вмісту