Покращені умови перевезень та зручність для людей з інвалідністю: на маршруті Дрогобич – Трускавець курсуватимуть 17 автобусів ЄВРО-5

29 Травня 18:13

Уже від завтра на маршруті Дрогобич-Трускавець курсуватмуть 17 нових автобусів  ISUZU, стандарту ЄВРО-5.

Уся річ у тому, що Львівська ОВА оголошувала конкурс із визначення перевізників для роботи на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області. Перемогу в конкурсі здобула транспортна фірма ТзОВ «Транссіті» із Білої Церкви. Вона ж і обслуговуватиме маршрут №147 Дрогобич АС№2 – Трускавець (залізничний вокзал).

Компанія залучила до обслуговування напрямку Дрогобич-Трускавець 17 комфортних та екологічно безпечних транспортних засобів. Кожен автобус 2020 року випуску і найголовніше –  усі вони облаштовані під потреби людей з інвалідністю.

Презентацію транспортної компанії ТзОВ «Транссіті», а також огляд 17 нових автобусів 29 травня провели у місті Котермака. На зустріч прибули Юрій Бучко, заступник начальника Львівської обласної військової адміністарції, Юрій Нестерчук, інвестор, засновник ТзОВ «Транссіті», Юрій Макарчук, відповідальний за відділення транспортної фірми в регіоні, духовенство, а також міський голова Дрогобича Тарас Кучма, депутат ДМР Роман Бейзик, начальник поліції Василь Петрик, Олексій Балицький, в.о. міського голови Трускавця, керівник апарату РВА Степан Кулиняк та представники ЗМІ.

Захід розпочали із хвилини мовчання за загиблими воїнами. Відтак отець Андрій Безушко освятив нові автобуси та побажав водіям легкої та безпечної дороги.

Коли слово взяв засновник «Транссіті» Юрій Нестерчук то зауважив, що їхня кампанія понад 25 років працює на ринку обслуговування перевезень у низці міст України. «Транссіті» налічує понад 500 комфортних автобусів і постійно оновлює свій транспортний парк. Що стосується Дрогобича – то на маршрут №147 буде запущено 15 транспортних засобів. Ще два автобуси будуть в резерві на випадок неможливості експлуатації інших або ж їхнього ремонту.

Наше підприємство надає якісні послуги в багатьох містах України, серед яких Київ, Біла-Церква, Луцьк, Чернігів та ряд інших. Усі наші автобуси обладнані пандусами для можливості пересування осіб з інвалідністю та комфортного заїзду у них дитячими візками. В найближчій перспективі маємо намір випускати нові власні автобуси покращеної комфортності. Тож сподіваємось мешканці Львівщини їх побачать також. Оскільки хочемо працювати і на інших напрямках у вашій області, – поділився планами на майбутнє Юрій Нестерчук .

Нові автобуси, які з 30 травня курсуватимуть на маршруті Дрогобич-Трускавець мають по 22 сидячі місця. Загалом кожен автобус розрахований на понад 40 пасажирів.

Сьогодні ми бачимо, як Львівщина відкрита для інвесторів. Тут є чималий потенціал для розвитку. Якщо говорити про Дрогобич – то ваше місто є другим по кількості населення після Львова. А поруч багато  міст-курортів, серед яких Трускавець, Східниця, Моршин тощо. Зважаючи на потік пасажирів – дуже важливо покращувати якість транспортних послуг. Ми відходимо від транспорту, якому 25 років і оновлюємо транспортний парк Львівщини. Нові автобучи, які ми нині оглянули,  будуть працювати 5 років, бо саме на стільки часу укладено угоду на перевезення із «Трассіті». Загалом,  участь такої потужної компанії в конкурсі свідчить, що фірма ТЗоВ «Транссіті» налаштована серйозно працювати і хоче допомогти нам оновити та покращити сферу перевезень в нашій області, – підкреслив заступник начальника Львівської обласної військової адміністарції Юрій Бучко.

Розвивати регіон Дрогобиччини, змінювати інфраструктуру міст та дбати про комфортні умови для мешканців – головні завдання, які ставлять перед собою міста-сусіди на найближчу перспективу – підкреслив у вітальному слові до присутніх очільник громади Тарас Кучма.

Коли ми всі згуртовані і рухаємось в одному напрямку то це завжди дає хороший результат. Хочу зауважити, що Дрообиччина єдина і консолідована, і працює в одному напрямку. Тож позитивні зміни, які ми бачимо на маршруті Дрогобич-Трускавець – наслідок нашої спільної праці. Щиро радіємо таким транспортним оновленням і віримо, що воїни, які зовсім скоро з перемогою повернуться в рідні міста та наш Дрогобич  побачать зміни тут і зрозуміють – їхня жертовність на передових позиціях фронту не є даремною. Бо міста в тилу їх підтримують і паралельно дбають та змінюються на краще, – наголосив Тарас Кучма.

Перейти до вмісту