Пофарбована Лого-лавка та «свіжа» розмітка на вулицях міста: у Дрогобичі продовжують низку ремонтних робіт

14:41 5 Червня 2024

У Дрогобичі триває поточний ямковий ремонт дорожнього покриття низки вулиць, а також благоустрій територій, парків і скверів.

За інформацією керівника КП «СМУ» Володимира Суди – в ці дні проведено фрезерування дорожнього полотна вулиці В.Великого. Відтак, у четвер, 6 червня, шляхоремонтники приступлять до поточного ямкового ремонту цієї вулиці.

У планах комунальників – із початком наступного тижня охопити ямковим поточним ремонтом вулицю П.Орлика.

Паралельно, в ці дні триває нанесення дорожньої розмітки та поновлення кольору на пішохідних переходах низки центральних вулиць міста. Мова іде про перехрестя вулиць Л.Українки, І.Мазепи та Стрийської. А також поновлено розмітку біля Хоральної Синагоги, що на вулиці П.Орлика.

Окрім цього, силами працівників КП «СМУ» проведено роботи з благоустрою і в центрі міста, зокрема, поновлено колір туристичної перлини міста – Лого-лавки. Від сонця та дощу Лого-лавка дещо втратила свою яскравість – тож 5 червня комунальники її пофарбували і тим самим освіжили зовнішній вигляд.

Застереження до мешканців до гостей Дрогобича – утриматись в ці дні й не присідати на лавку, щоб фарба на ній достатньо висохла.

Перейти до вмісту