Подякували за підтримку різдвяною колядою: Дрогобицьку мерію відвідали військовослужбовці 2 Галицької бригади НГУ

15:51 26 Грудня 2024

У час Різдвяних свят незмінною традицією українського народу є святкова коляда та вертеп. Її зберігають та передають від покоління до покоління. І навіть зараз, під час повномасштабної війни, українці демонструють свою незламність та силу – гучно колядують та прославляють народження Божого Сина, як символ надії та перемоги добра над злом.

Колядують і військовослужбовці, які в перервах між виконанням бойових завдань з захисту України від ворога, долучаються до збереження українських християнських традицій.

Так сьогодні, 26 грудня, до Дрогобицької міської ради завітало керівництво та військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Завітали, щоб подякувати за підтримку військового підрозділу Дрогобицькою громадою.

Подяку за системну підтримку воїнів та допомогу, скеровану військовому підрозділу вручив міському голові Дрогобича Тарасу Кучмі командир 2 Галицької бригади Національної гвардії України, полковник Євгеній Василенко, спільно з заступником, полковником Ярославом Лемещуком та командиром патрульної роти Нацгвардії, майором Романом Альбердою.

А в знак подяки та з нагоди різдвяних свят військовослужбовці 1 батальйону 2 Галицької бригади вч А3002 Національної гвардії України представили костюмований різдвяний вертеп та спільно заколядували, прославляючи Різдво Христове.

Цим вертепом ми хотіли торкнутися найглибших струн душі, нагадати, за що ми воюємо та що захищаємо”, – наголосили воїни.

Перейти до вмісту