Подвійний рекорд: Одразу 2 дрогобицьких учнів стали рекордсменами ЗНО з фізики
![Подвійний рекорд: Одразу 2 дрогобицьких учнів стали рекордсменами ЗНО з фізики](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/зно.jpg)
Двоє дрогобицьких школярів відзначилися подвійним максимальним результатом із Зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Набравши максимальну кількість балів за результатами складання ЗНО – 200 балів, хлопці не лише досягнули максимальної межі загальноукраїнської шкали оцінювання, а й встановили рекорд в історії складання ЗНО з фізики у рідному місті.
Цьогорічними рекордсменами стали випускник Дрогобицького ліцею Микола Хлопик та випускник ліцею №16 – Михайло Броницький.
Про це повідомив начальник відділу освіти ДМР Петро Шев`як.
За словами головного освітянина міста, до цього року ніхто з дрогобицьких школярів з часу впровадження ЗНО з фізики не складав його на максимальну кількість балів – 200.