Подарували активний відпочинок: діти із родин зниклих безвісти військових та полеглих Героїв відвідали льодову арену «Ice Land»

14:46 28 Грудня 2023

Активне дозвілля, позитивні емоції та спілкування з ровесниками – 35 діток із числа родин зниклих безвісти захисників, а також полеглих Героїв 28 грудня мали змогу відвідати місцеву ковзанку «Ice Land».

Організував захід відділ соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей Дрогобицької міської ради.

Впродовж кількох годин діти мали змогу освоїти навики фігурного катання та зарядитись позитивом. Хто не вмів кататись на ковзанах – освоїв перші важливі ази цікавої зимової розваги, а хтось – вдосконалив свої уміння та покращив їв.

Як зазначила головний спеціаліст відділу соціально-психологічної, правової підтримки та взаємодії з захисниками, захисницями та членами їх сімей Мар’яна Бечкало – діти отримали море яскравих емоцій та набралися позитивних вражень. Тож щасливі та сповнені віри в диво покидали ковзанку.

Зазначимо, льодова арена «Ice Land» у Дрогобичі функціонує другий рік поспіль. Ковзанка покликана дарувати позитивний настрій для дітей, особливо зважаючи на те, що розпочався період зимових свят та канікул, тож у школярів та малечі буде більше часу на активності.

Бізнес є соціально відповідальним – оскільки надає безкоштовні послуги для дітей військових та систематично підтримує захисників на передових позиціях фронту.

На ковзанці є усе необхідне для якісного зимового дозвілля: ковзани, які можна взяти на прокат, комфортна зона очікування для дорослих і дітей, камери зберігання особистих речей, міні-кафе, де оновили меню та можна придбати гарячі напої і смачний перекус.

Для початківці на ковзанці можна взяти на прокат фігурки, які допоможуть швидше освоїти навики фігурного катання.

Перейти до вмісту