Подарунки від святого Миколая: багатодітні сім’ї з числа малозабезпечених продовжують отримувати допомогу з нагоди різдвяних свят

15:53 23 Грудня 2022

Допомогти усім, хто цього потребує та подарувати трішки святкового настрою — у Дрогобицькій громаді продовжують роздавати новорічні пакунки багатодітним сім’ям нашої громади, які перебувають у складних життєвих обставинах.

23 грудня міський голова Дрогобича Тарас Кучма разом з керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко, керівником відділу освіти Віталієм Вовківим та старостою Лесею Гром відвідали навчальні заклади Нагуєвич та Унятич, щоб передати ще сімом родинам святкові пакунки з найнеобхіднішими речами та привітати їх з прийдешніми різдвяними святами.

В час війни, коли багато сімей перебувають у скрутному становищі маємо гуртуватись та відкривати свої серця для добра і тепла. Цими пакунками хочемо показати, що ви не одні і завжди можете розраховувати на нашу допомогу. Щиро бажаємо провести ці різдвяні свята у спокої, злагоді та у колі найближчих людей, — побажав присутнім Тарас Кучма.

Благочинну ініціативу з подарунками багатодітним родинам, які перебувають у скруті в мерії міста організовують щорічно з нагоди Дня святого Миколая та різдвяних свят. Захід покликаний підтримати сім’ї і подарувати їм святковий настрій та тепло. До подарунків кладуть чималі продуктові набори, засоби побутової хімії та особистої гігієни, солодощі, канцелярію, одяг для дітей, іграшки тощо.

Ми дали клич по навчальних закладах та отримали списки від соціальних служб родин, які потребують підтримки. Так, на основі цього сформували подарунки тим, хто цього найбільше потребує. Насамперед, формуючи пакунки, хотіли забезпечити ці родини затребуваними речами — теплим одягом, пледами, канцтоварами, засобами гігієни, термосами тощо, — зазначила Олександра Пашко.

За словами ініціаторів — роздача подарунків від Чудотворця триватиме ще наступного тижня, відтак усі сім’ї, які перебувають у скрутному становищі отримають пакунки.

Перейти до вмісту