Платні і безплатні парковки: З 29 травня заїзд у центральну зону паркування буде платним

9:32 28 Травня 2020

Відео від 21 травня 2020 року

У четвер, 28 травня, збігає термін тестування системи паркування у центральній частині міста. Так, вже з 29 травня паркування стане платним. Відповідне рішення прийнято Виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради 14 травня 2020 року.

Згідно з цим рішенням, встановлено тарифи в наступному розмірі:
– тариф за 1 годину15 гривень;
– абонемент на 10 годин130 гривень;
– абонемент на 50 годин600 гривень;
– абонемент на 100 годин1000 гривень.

Від оплати послуг паркування звільняються:

– Спеціальний автотранспорт під час виконання прямих службових обов’язків (МВС, Державної служби з надзвичайних ситуацій, швидкої медичної допомоги, аварійного спеціалізованого транспорту міських комунальних служб тощо).

– Транспортні засоби, якими керують особи з інвалідністю з ураженням опорно-рухового апарату, члени їх сімей, яким відповідно до порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями передано право керування автомобілем, та законні представники недієздатних осіб з інвалідністю або дітей з інвалідністю, які перевозять осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю) з ураженням опорно-рухового апарату, а також транспортних засобів, що належать підприємствам, установам, організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю та сфери соціального захисту населення і перевозять осіб з інвалідністю (дітей з інвалідністю) з ураженням опорно-рухового апарату.

– Транспортні засоби мешканців будинків, розташованих (прилеглих) вздовж меж проїжджої частини вулиць, на яких відведено місця для платного паркування в центральній частині міста Дрогобича, при пред’явленні паркувального талону, перепустки виданої оператором із зазначенням марки, моделі та державного реєстраційного номеру транспортного засобу, з 9.00 год. до 18.00 год. (без права займати паркувальне місце), з 18.00 год. до 9.00 год. (з правом займати паркувальне місце), а також паркувальної картки.

Пільгове користування парковкою мають транспортні засоби мешканців будинків, розташованих (прилеглих) вздовж меж проїжджої частини вулиць, на яких відведено місця для платного паркування в центральній частині міста Дрогобича, надається на підставі пільгової паркувальної картки виданої оператором.

Також не доведеться сплачувати за користування парковкою тим водіям, транспортні засоби яких перебували у паркувальній зоні не більше 20 хвилин.

У неділю і святкові дні паркування також безкоштовне.

При перебуванні у паркувальній зоні водій зобов’язаний розмістити талон у лівому нижньому куті лобового скла в салоні транспортного засобу.

Відповідальність за організацію роботи паркувального майданчика у центральній частині міста покладено на КП «Служба муніципального управління».

Щодо мешканців будинків, розташованих (прилеглих) вздовж меж проїжджої частини вулиць, на яких відведено місця для платного паркування в центральній частині міста Дрогобича, право на пільгове користування паркувальною зоною надається на підставі пільгової паркувальної картки та перепустки виданої оператором.

Для отримання перепустки та пільгової паркувальної картки особа зобов’язана подати такі документи:

– заяву на ім’я директора КП «Служба муніципального управління» ДМР;

– копію свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;

– копію паспорта громадянина України;

– копії документів, які засвідчують право власності (користування) на житлове приміщення;

– дві фотографії формату 3х4.

Адреса: м. Дрогобич, вул. П. Орлика 15.

У Департаменті міського господарства також роз’яснили, що у центральній частині міста автомобіль можна припаркувати й безкоштовно у відведених зонах на вулицях Івана Франка, Тараса Шевченка, Івана Мазепи, біля Катедрального собору Пресвятої Трійці, облаштовують парковку на вулиці Солоний ставок.

Перейти до вмісту