Платформа допомоги врятованим: в Україні працює сервіс підтримки постраждалих внаслідок війни

10:24 18 Квітня 2024

За ініціативою офісу віце прем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння урядової уповноваженої з питань гендерної політики та підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні працює перший і єдиний у нашій державі онлайн-майданчик з повною інформацією про основні сервіси допомоги постраждалим під час війни.

Платформа допомоги врятованим (https://www.help-platform.in.ua) – це онлайн-майданчик, на якому зібрані контакти ключових сервісів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни. Тут можна знайти як урядові сервіси, так і ініціативи, створені у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.

Усі сервіси є перевіреними, конфіденційними та безоплатними.

На веб-сайті розміщені відомості про широкий спектр підтримки, що охоплює психологічну, правову, медичну та гуманітарну допомогу. Є окремий розділ, де можна знайти інформацію про різноманітні економічні та освітні можливості, а також можливості для дітей та для розвитку. Крім того, Платформа надає відомості про Центри Допомоги Врятованим, які створені, щоб реагувати на виклики війни та надавати безоплатну підтримку всім, хто її потребує.

Перейти до вмісту