Пластуни урочисто передали Дрогобицькій громаді Вифлеємський Вогонь Миру

22 Грудня 13:19

Щороку у передріздвяний час світом мандрує Вифлеєвський вогонь миру. Завдяки пластунам він безперервно передається з рук у руки, а сама традиція плекається з покоління в покоління.

Цьогоріч підопічні Станиці Дрогобич Пласту традиційно принесли Вифлеємський вогонь до Дрогобицької міської ради. Урочиста передача вогню для Дрогобицької громади відбулась у мармуровій залі, перед засіданням сесії міської ради.

Пластуни передали Вифлеємський вогонь голові Дрогобицької громади Тарасові Кучмі. Опісля він з рук у руки поширився радою, депутатським корпусом та представникам старостинських округів Дрогобицької громади.

На церемонію передачі Вогню Миру до міської ради прибули учні навчальних закладів, представники сіл Дрогобицької громади. Діти запалили свої свічки Вогнем Миру та понесли його по своїх містах та селах, школах та громадах, як символ незгасимої віри, сили та єдності.

«Вже стало доброю традицією щороку приносити Вифлеємський вогонь миру в нашу громаду. Ми маємо надію, що цей вогонь буде символом доброго року, кращих змін та традицій для міської ради і для всієї нашої громади» – побажали пластуни.

Міський голова подякував пластунам за вірність традиціям, за те, що щороку приносять в громаду Вогонь Миру, а з ним – світло та надію на кращі зміни та нові звершення.

Міжнародна скаутська акція Вифлеємський вогонь миру полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

До України Вифлеємський вогонь потрапив у 1992 році, як приватна ініціатива окремих пластунів. А в 1998 році українські пластуни вперше офіційно отримали Вогонь Миру і з того часу традиція зберігається та шириться містами України.

Щороку українські пластуни передають Вифлеємський Вогонь українській громаді, церквам та усім, хто чекає на нього, як символ єдності та миру напередодні Різдва Христового.

Перейти до вмісту