Пізнають Дрогобич і познайомляться із його активною молоддю: у місто Котермака завітала делегація дітей із Ромни, що на Сумщині

15:44 15 Січня 2024

Наберуться сил, перезавантажаться і відкриють для себе цікаві та історичні місця Дрогобиччини – у місто Котермака завітала делегація дітей із Ромни, що на Сумщині. Серед 15 дітей, які прибули у Дрогобич – обдаровані учні Сумщини, призери олімпіад, а також – Чемпіон України та Призер Європи із армрестлінгу. Діти прибули на Дрогобиччину на тиждень. Тут на них чекає цікаве та корисне дозвілля: відвідини історичних локацій міста та регіону, пізнавальні екскурсії, активне дозвілля на ковзанці та зустрічі із ровесниками.

Молодіжну делегацію зустрів у Дрогобицькій міській раді та привітав на наших теренах очільник громади Тарас Кучма, а також перший заступник голови Роман Бейзик, керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин та Віталій Мойсеєнко, координатор по співпраці громад Львівщини та Сумщини.

Під час ознайомчої зустрічі міський голова Дрогобича розповів дітям про принади міста Котермака, про найдревніше підприємство міста та його душу – солевиварювальний завод, про активну молодь, яка тісно співпрацює із органами місцевого самоврядування та допомагає реалізовувати низку цікавих проєктів у сфері молодіжної політики.

Ми щиро раді вітати делегацію із міста Ромни у Дрогобичі. Ви прибули із краю, де тече кров козаків. Однак сьогодні саме ваш край інтенсивно обстрілює ворог. Тому маємо сподівання, що впродовж тижня часу вам вдасться відпочити у нас, перезавантажитись, набратись сил, енергії та пізнати наш край, його звичаї і культуру. Також зініціюємо для вас зустрічі із Молодіжною радою та Дитячим парламентом міста – вашими ровесниками. Сподівають ви знайдете спільні точки дотику із молоддю Дрогобича та напрацюєте спільні проєкти, – наголосив Тарас Кучма.

Впродовж тижня часу діти із Сумщини поєднуватимуть корисне із приємним: відпочиватимуть та матимуть пізнавальні екскурсії та зустрічі.

Спільно із дітьми у Дрогобич прибули два куратори групи, а також представниця виконавчого комітету Роменської міської ради Тетяна Мусієнко та керуюча справами виконкому Наталія Москаленко.

Додамо, на початку листопада відбувся 6-й Міжнародний Форум співдружності та співпраці громад Львівщини та Сумщини. Дрогобич представляла офіційна делегація на чолі із першим заступником міського голови Романом Бейзиком. Результатом Форуму стало підписання Меморандумів про співпрацю між громадами Львівщини та Сумщини: зокрема, між Роменською та Дрогобицькою громадою, а також Бездрицькою та Рудківською.

Перейти до вмісту