Пізнали музичну історію міста: для талановитих дітей Дрогобича організували захоплюючий квест

10:15 20 Грудня 2023

Цікаве дозвілля та відкриття нових локацій Дрогобича – талановита молодь міста у ці дні мала змогу позмагатись в музичному квесті. Його організувала команда Управління культури та розвитку туризму ДМР.

Учасниками квесту були вихованці  Дрогобицької дитячої музичної школи №1 та Дрогобицької дитячої музичної школи №2 імені Р. Сороки. Юні таланти майстерно та захопливо на кожній локації міста Котермака розв’язували різноманітні ребуси, музичні завдання, пов’язані з відомими постатями та місцями музичної історії Дрогобича.

Після проходження квесту у Народному домі ім. Івана Франка відбувся концерт для учасників заходу та усіх охочих. До організації концерту долучились студенти Дрогобицького музичного фахового коледжу ім. Василя Барвінського. Із вітальним словом до юних талантів звернувся начальник Управління культури та розвитку туризму Володимир Ханас та Ірина Партика, керівниця відділу промоцій та креативних індустрій, які вручили кожному учаснику квесту нагороди.

Ми горді тим, що усі учасники заходу проявили свій талант, креатив та неабиякі здібності. Ваші знання та зацікавленість музикою дозволили вам швидко та впевнено пройти всі завдання. Сподіваємося, що наша молодь прийматиме ще більш активну участь у розвитку та житті нашої громади. І через такі заходи хочемо прищепити вам любов до історії, музичного мистецтва та культури загалом, – звернувся до присутніх Володимир Ханас.

Перейти до вмісту