Після капітального ремонту у НКП «Дрогобицький міський пологовий будинок» відкрили операційний блок. ФОТО


У вівторок, 4 грудня, у НКП «Дрогобицький міський пологовий будинок» відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого сучасного операційного блоку.

Нагадаємо, загальна вартість ремонтних робіт, які проведено у межах реалізації проектів місцевого розвитку, становить 400 тис. грн, з яких: 200 тис. грн — кошти місцевого бюджету та 200 тис. грн — кошти обласного бюджету.

Участь в урочистому відкритті операційного блоку взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Василь Качмар, начальник відділу охорони здоров’я ДМР Володимир Чуба та медичний колектив пологового будинку.

У ході урочистого відкриття приміщення операційного блоку освятив священослужитель СДЄ УГКЦ.

З реалізацією чергового проекту у сфері охорони здоров’я міст Дрогобича та Стебника учасників дійства привітав міський голова Тарас Кучма. Насамперед посадовець висловив подяку колегам-медикам за розуміння ситуації, яка сьогодні існує з виплатою заробітних плат, однак наголосив, що до кінця року усі виплати буде проведено.

«Впродовж останніх двох років нам вдалося реалізувати чимало проектів у сфері охорони здоров’я. Пригадую з чого все починалося і який був супротив, але нині на державному рівні Дрогобича відзначають як передове місто, в якому було зроблено перші кроки щодо запровадження медичної реформи. Спільними зусиллями, разом з меценатами, нам вдалося закупити чимало сучасної апаратури. До слова, завдяки колосальним зусиллям, ми невдовзі матимемо одинадцятий в Україні ангіоцентр. Тут, у пологовому будинку, ми зуміли відремонтувати ліфт, закупити фетальні кардіомонітори, УЗД-апарат, провести ремонт цього приміщення, де зароджується життя. А загалом, ми разом повинні працювати для того, щоб наші дрогобичани, та й мешканці інших територій, отримували послуги хоча б середньоєвропейського рівня», — звернувся до присутніх міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Також міський очільник наголосив медикам на важливості врахування всіх побажань від породіль.

«В межах вручень «Пакунку малюка» я отримую різні відгуки та побажання від породіль та їх чоловіків. Гордий, що впродовж останніх зустрічей, позитивні відгуки переважають критику. Тому ще раз наголошую, що саме те, як ви надаєте послуги, впливає не лише на відгуки, а й статистику отриманих послуг у майбутньому», — наголосив Тарас Кучма.

До слова, вночі з 3 на 4 грудня, в оновленому операційному блоці було проведено першу операцію.

Опісля урочистого відкриття посадовці на чолі з міським головою огляну оновлені палати пологового будинку, а також кабінет, де встановлено недавно закуплений УЗД-апарат, який придбали у межах реалізації проектів місцевого розвитку. Загальна вартість апарату 460 тис. грн., з них: 200 тис. грн. — обласний бюджет та 260 тис. грн. — міський бюджет.

Наступною закупівлею для Дрогобицького пологового будинку буде новий операційний стіл на який сесією Дрогобицької міської ради з міського бюджету виділено 65 тисяч гривень.

Зацікавленість статтею
[Всього: 34 Середня оцінка: 3.4]
Рекомендуємо також прочитати: