Підтримка воїнів в дії: на черговому благодійному ярмарку «Дрогобицький крам» вдалось зібрати понад 26 тис.грн для захисників

13:00 18 Квітня 2024

Підтримують українських виробників та допомагають закрити збори для ЗСУ – цими вихідними у Дрогобичі відбувся черговий благодійний ярмарок «Дрогобицький крам».

Свої вироби ручної роботи, прикраси, вироби з глини, бісеру, елементи декору, авторські вироби з глини, скла, дерева, вишивані речі, сувенірну продукцію з брендом міста – реалізовували місцеві крафтовики. Ярмарок традиційно відбувся на майданчику неподалік площі Тараса Шевченка. Організатором дійства виступило Управління культури та розвитку туризму ДМР.

Цього разу поруч із ярмарком дарував гарний настрій усім перехожим  військовий оркестр. Під час музичних виступів можна було теж долучитись до збору коштів на допомогу армії. Концерт військового оркестру не залишив байдужим жодного відвідувача ярмарку.

Також цього разу до ярмарку активно долучився й КЗ “Дрогобицький культурно-освітній центр ім.Івана Франка” ДМР.

Зібрані, завдяки небайдужим мешканцям та крафтовикам, кошти – а це 26 668 грн Управління культури та розвитку туризму уже передало на потреби захисників. А саме – частину на БпЛА для бригади “Чорний ліс”, другу частину – на авто для Воїнів 67 окремої механізованої бригади.

Додамо, з початку повномасштабного вторгнення, благодійний ярмарок «Дрогобицький крам» став традиційним заходом у нашому місті. Його мета незмінна – підтримка наших воїнів та функціонування креативного мистецького майданчика як атракції для містян та туристів громади. Цього року на потреби наших захисників з Благодійних ярмарків «Дро Крам» вдалось скерувати 125 тис. грн, а з початку повномасштабного вторгнення – понад 387 тис. грн.

Перейти до вмісту