Підтримують та готові спільно наближати перемогу: у Дрогобич вперше з офіційним візитом завітав президент Кракова Яцек Майхровський

24 Серпня 11:52

До Дрогобича вперше з офіційним візитом завітав президент Кракова Яцек Майхровський, а також багаторічний керівник Краківського водоканалу – Пйотр Зєнтара. Почесна делегація польських посадовців прибула в місто Котермака, щоб підтримати дрогобичан в дні величних патріотичних свят – Дня державного прапора та Дня Незалежності, а також засвідчити в черговий раз свою підтримку українському народу в боротьбі з одвічним ворогом – московитами.

За гостинною українською традицією почесних гостей зустріли хлібом та сіллю перед входом в Дрогобицьку міську раду. Відтак був обмін подарунками та зустріч Яцека Майхровського із українськими воїнами. Військові подарували президенту Кракова бойовий стяг із побажаннями від захисників та вдячністю за підтримку українському народу. А також сувеніри з фронту.

Відтак за круглим столом очільник міста Дрогобича Тарас Кучма спільно із своїми заступниками, керівниками КП «Дрогобичводоканал» та КУ «Інститут міста Дрогобича», а також народною депутаткою, очільницею Волонтерського Штабу «Українська команда» Оксаною Юринець обговорили із польськими посадовцями подальшу тісну співпрацю та підтримку України загалом і міста Котермака зокрема.

Польський народ з перших днів повномасштабної війни окупантів на наші землі дуже потужно підтримує нас, українців. Серед найбільших благодійників Польщі – місто Краків та Битом. Саме ви в числі перших скеровували в Дрогобич потужні гуманітарні вантажі та місії, незважаючи ні на що – допомагали як нашим ВПО так і медицині міста, підтримували місцевий водоканал. Ви наші брати по духу, тож спільно наближаємо перемогу та дякуємо Вам за небайдужість! – подякував почесній польській делегації Тарас Кучма.

Під час офіційного візиту Яцек Майхровський зустрівся з представниками польської громади в Дрогобичі і вручив представникам польської суботньої школи підручники та сертифікат на суму 20 тисяч злотих.

Подарунки від польської делегації отримали і дрогобицькі надзвичайники. Яцек Майхровський вручив керівництву Дрогобича та рятувальникам міста ключі від пожежного автомобіля.

Кульмінацією візиту польської делегації стало нагородження багаторічного керівника Краківського водоканалу Пйотра Зєнтара відзнакою «Почесний громадянин Дрогобича». Відзнаку вручили під час офіційної святкової сесії до Дня державного прапора.

Як запевнили польські колеги – розчулені нагородою та готові і надалі підтримувати Дрогобич і допомагати українцям в наближенні перемоги.

Офіційний візит Яцека Майхровського завершився зверненням президента Кракова до депутатів, посадовців та мешканців міста Котермака під час урочистої сесії.

Сьогодні у нас був дуже насичений день. Я зустрівся з військовими, які воювали на фронті  –  їхня мужність та героїзм – надихають. Ви не просто бороните кордони своєї держави – ви відстоюєте мир Європи та всього цивілізованого світу. Радіємо, що можемо підтримувати вас у цій непростій боротьбі. Одними з перших, хто надав допомогу Дрогобичу – був водоканал нашого міста, міста  Кракова! І ми горді цим. Тож присвоєння звання «Почесного громадянина Дрогобича» Пйотру Зєнтарі – є виявом уваги та поваги вашого народу! Дякуємо! Слава Україні! – наголосив Яцек Майхровський.

Перейти до вмісту