Підтримують новонароджених: у Дрогобичі реалізовують міську програму із вручення пакунків допомоги породіллям

1 Травня 13:55

Дитячі вишиванки, засоби гігієни та забавки для новонароджених – у Дрогобицьку пологову установу міста здійснили черговий візит та передали речі першої необхідності для матерів та малюків. За місяць, що минув з 1 квітня по 1 травня у Дрогобицькому пологовому будинку народилось 36 малюків. Із них – 19 хлопчиків та 17 – дівчаток. Також у медичній установі на світ з’явилось 2 малюків з числа ВПО – із Київської та Донецької областей.

За традицією – раз на тиждень міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із керівницею відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко відвідують медичну установу та вітають матерів із щасливою подією у їхньому житті.

За нашою доброю традицією ми щотижня відвідуємо пологовий будинок, щоб привітати матерів з такою важливою подією у житті. Також паралельно моніторимо інформацію щодо якості надання медичних послуг та побажань жінок щодо покращення умов перебування у пологовій установі. У наш непростий час дуже важливо дбати про наше майбутнє – дітей. Тому продовжуємо втілювати міську ініціативу – підтримувати корисними пакунками молодих матерів та немовлят, – наголосив Тарас Кучма.

У пакунках, які вручають породіллям усе найнеобхідніше для новонароджених – одяг для малюків, засоби гігієни, перші забавки, підгузки та перші вишивані сорочки.

Матерям, які потрапили до пологового будинку у період між візитами керівництва, надають скерування для отримання допомоги у 210 кабінеті мерії міста (відділ сім’ї та молоді). Туди слід з’явитись із талоном та свідоцтвом про народження малюка.

Так, за квітень місяць у відділі сім’ї та молоді пакунків допомоги за талонами видали 38, із них – 24 місцевим жінками та 14 – метерям із інших територій.

Додамо, у Дрогобичі з ініціативи влади пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів повномасштабного вторгнення окупанта, щоб підтримати та допомогти сім’ям, які народили малюків. Пакунки наразі вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО.

Тільки у минулому році таких пакунків вручили понад 300 штук.

Перейти до вмісту