Підтримка та емоційне розвантаження: Центр соціальних служб провів зустріч ветеранів та військових із гуртом «Тінь сонця»

13 Жовтня 10:10

Військові, волонтери, психологи та цивільні – уся Україна від Заходу до Сходу, від Півночі до Півдня сьогодні стоїть міцним кулаком, відбиває атаки ворога та щоденно наближає день перемоги.

На передових позиціях фронту оборону тримають мужні воїни ЗСУ, відтак в тилу волонтери щоденно намагаються закрити потреби військових та збирають донати на їхні запити, плетуть маскувальні сітки тощо. Психологічну підтримку забезпечують психологи – так кожен на своєму місці, у свій спосіб, намагається наблизити перемогу.

Дрогобицький міський центр соціальних служб спільно з Громадською організацією «Обʼєднання Добровольців» за підтримки Український ветеранський фонд та Фонд “МХП-Громаді” у ці дні провели зустріч побратимів із Сергієм Василюком (гурт «Тінь сонця»). Захід зібрав товариство волонтерів і військових. У теплій атмосфері усі присутні спілкувались, співали патріотичних пісень та вели роздуми про майбутнє України по завершенні війни. Як відзначили присутні – добре слово, дружня порада та розуміння лікують душі та допомагають подолати біль втрат.

В Центрі соціальних служб стверджують – будуть і надалі проводити аналогічні зустрічі, щоб підтримати воїнів та їхні родини.

Перейти до вмісту