Підтримка породіль та новонароджених: у Дрогобичі впродовж березня народилось 38 малюків

30 Березня 15:02

У період з 1 по 29 березня у пологовому будинку міста на світ з’явилось 38 малюків. Із них – 15 дівчаток та 23 хлопчиків. Так як у Дрогобичі з перших днів повномасштабного вторгнення окупантів реалізовують програму із підтримки породіль – цій традиції не зраджують щотижня.

З ініціативи відділу сімї та молоді щосереди відбуваються поїздки в пологову установу міста. Під час відвідин міський голова Тарас Кучма та Олександра Пашко вручають породіллям пакунки із необхідною підтримкою. У них – дитячі речі першої необхідності, пляшечки, засоби гігієни, підгузки та перші вишивані сорочки для малечі.

Також під час візитів очільник громади моніторить думки породіль щодо якості наданих медичних послуг в пологовій установі міста.

За нашою доброю традицією ми щотижня відвідуємо пологовий будинок, щоб привітати матерів з такою важливою подією у житті. Радіємо, що із початком цього року до наших пакунків допомоги ми додаємо і перші вишиванки для малечі. Вишивані сорочки – своєрідний оберіг для дітей. Їх отримують породіллі із нашої територіальної громади, – наголосив Тарас Кучма.

У новому році дещо змінено процедуру вручення пакунків допомоги породіллям. Один раз на тиждень пакунки підтримки завозять в пологову установу міста та вручають матерям, які там перебувають. Відтак, жінкам які народжують в наступні дні після візиту керівнцитва громади, медперсонал лікарні вручає відповідні талони на отримання пакунків допомоги. Їх можна забрати у Дрогобицькій міській раді на другому поверсі у відділ сім’ї та молоді, 210 кабінет.

Додамо, з повномасштабним вторгненням росії на Україну, у міській раді прийняли рішення формувати пакунки допомоги для породіль та новонароджених. За минулий рік у пологовий будинок міста відвезли понад 300 таких наборів.

Перейти до вмісту