Підтримка осіб з інклюзією та родин військовослужбовців – відбулось засідання Координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я

22 Червня 16:45

Із повномасштабним вторгненням – українці зіштовхнулись із щоденними стресовими ситуаціями, пов’язаними із новинами про війну, втратою рідних чи переїздом в інше місто, через обстріли окупантів.

22 червня у світлиці Дрогобицької міської ради відбулось засідання Координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я, яка створена при виконкомі ДМР для планування, впровадження контролю у сфері психічного здоров’я і соціальної допомоги. Модерувала захід – керівник Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксана Матчишин.

Присутніх привітав голова Координаційної ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин Юрій Кушлик, який побажав усім плідної праці та напрацювання свіжих ідей та проектів для підтримки родин військових та людей з інклюзією.

Під час зустрічі присутні найперше обговорили проблемні питання та представили добрі практики підтримки осіб з інклюзією та підтримки родин військовослужбовців. Зокрема, було представлено громадську ініціативу підтримки та супроводу родин зниклих безвісти воїнів  – «Жити чекаючи», яка реалізовується в нашій громаді на базі Дрогобицького міського центру соціальних служб.

Також усіх присутніх було ознайомлено з програмою роботи відділення комплексної реабілітації КНП «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня», яка буде надавати послуги для осіб, що потребують фізичної та неврологічної реабілітації у нашій громаді, а також дбатиме про покращення ментального здоров’я.

За круглим столом було наголошено і на важливості міжсекторальної співпраці,  як одного з найважливіших критеріїв у підтримці соціальних категорій.

Гостями Координаційної ради була команда «Психічного здоров’я для України MH4U» на чолі з координатором Орестом Сувало.

Слухали та долучались до діалогу –  представники КНП «Дрогобицька міська поліклініка», зокрема психоневрологічного відділення, медики Стебницької міської лікарні, ІРЦ, представники освіти, Управління праці та соціального захисту населення, представники ДДТЗІ «Надія» та інші.

Перейти до вмісту