Підтримати та допомогти: з нагоди Дня прапора та Дня незалежності у громаді провідають сім’ї Героїв та осіб, які потребують підтримки

14:16 7 Серпня 2023

Провідати сім’ї військових та мешканців громади, які потребують допомоги. Саме таке завдання доручив очільник громади Тарас Кучма керівникам соціальних служб та старост під час щотижневої наради у понеділок, 7 серпня. За словами голови міста, у Дрогобицькій громаді є добра практика, коли з нагоди свят Св. Миколая, Різдва, Великодня, відвідують сім’ї загиблих воїнів та мешканців з числа осіб соціальних категорій, щоб вручити їм пакунки-допомоги, поспілкуватися, з’ясувати потреби та допомогти вирішити нагальні проблеми.

З 2022 року до цих категорій осіб долучилися й нові мешканці громади, які знайшли прихисток на Дрогобиччині – це внутрішньо переміщені особи.

У зв’язку з на наближення двох великих державних свят – Дня Прапора та Дня Незалежності у Дрогобичі хочуть гідно вшанувати осіб, які потребують підтримки та допомоги та провідати їх.

Зважаючи на це старостам населених пунктів Дрогобицької ТГ та соціальним службам Тарас Кучма доручив напрацювати пропозиції, щоб в межах відзначення державних свят не оминути увагою сім’ї новітніх Героїв та осіб, які потребують допомоги.

Перейти до вмісту