Підтримали воїна: Центр соціальних служб спільно з Дитячим парламентом відвідали захисника, який проходить реабілітацію у Дрогобичі

9:51 25 Травня 2022

До Дня Героя працівники Центру соціальних служб разом з юними дрогобичанами та дітьми із родин внутрішньо переселених осіб підготували захисникам подарунки-обереги. Діти власноруч зробили листівки, змайстрували обереги та розмалювали футболку на знак подяки за наше мирне небо. Відтак, Дитячий парламент та працівники Центру відвідали захисника з Херсона, який проходить реабілітацію у Дрогобичі.

Парламентарі від імені усіх українців передали воїну дарунки та слова вдячності за мужність і самопожертву. Відтак побажали якнайшвидшого одужання і повернення до лав захисників України.

Українські захисники та захисниці ось уже третій місяць боронять свободу та незалежність нашої держави. Кожен з них для нас є і буде справжнім героєм. Нам, у свою чергу, важливо виховувати патріотизм у дітей змалку. Показувати, що ми безмежно вдячні та пам’ятаємо про подвиги, які воїни роблять, щоб захистити нас та наших дітей, — прокоментувала працівниця Центру Галина Хащівська.

Як наголошують працівники Центру, вони завжди намагаються залучати дітей до благочинних та патріотичних справ. Організовують майстер-класи, готують малюнки, аплікації, які потім відправляють воїнам на фронт. Адже, дитяча творчість піднімає моральний дух та додає сил.

 

Перейти до вмісту