Підтримали родину полеглого Героя Дрогобицької громади – Тарас Кучма вручив планшет та пакунки допомоги сім’ї полеглого військовослужбовця

13 Червня 10:16

Дев’ятий рік поспіль Україна хоробро чинить опір російським загарбникам та відстоює свої кордони. Однак у протистоянні з окупантом, наша держава втрачає кращих синів та дочок, які стали на захист рідної землі.

Підтримувати та допомагати сім’ям полеглих Героїв – святий обов’язок, як місцевої влади, так і усіх свідомих українців.

Цими днями очільник Дрогобицької громади Тарас Кучма разом із старостою Володимиром Ченчаком відвідали сім’ю полеглого військовослужбовця із Рихтич.

Сім’я Овчаренків виховує трьох діток, наймолодшому з них всього кілька днів. У травні 2023 року родину спіткало страшне горе – на війні героїчною смертю загинув їхній старший син, 20-річний Дмитро.

Дмитро Овчаренко не завершив навчання, бо підписав контракт та пішов захищати Україну від ворога. Хлопець відзначився свідомою та активною життєвою позицією. Захоплювався історичними реконструкціями, досконало володів англійською мовою, займався спортом, – зокрема був вихованцем Федерації ушу Львівської області.

Під час зустрічі посадовці мали змогу поспілкуватись із сім’єю, висловити їм слова підтримки та вручити родині – новенький планшет для навчання дітей, а також солодощі, одяг, засоби гігієни, дитяче харчування, підгузки та теплий плед.

На жаль, війна триває, і ми продовжуємо втрачати найцінніше – своїх дітей. Ми хочемо, щоб ви пам’ятали – ви не одні у своєму горі. Ми з вами і завжди готові допомогти вам та підтримати. Зараз ми спільно маємо зробити все, щоб наблизити нашу перемогу та гідно вшанувати пам’ять наших Героїв. Просимо долучатись, пропонувати свої ідеї, щоб ми могли належно віддати шану тим, хто віддав своє життя за Україну. І, щоб наші наступні покоління завжди пам’ятали про їхні героїчні подвиги, – зазначив Тарас Кучма.

Принагідно, родина полеглого воїна висловила побажання, щоб на Алеї Слави вшанувати пам’ять усіх полеглих захисників однаково облаштувавши загальний вигляд могил воїнів. Відтак подали міському голові пропозицію з облаштування алеї чи скверу пам’яті. Посадовці зазначили, що передадуть цю пропозицію на обговорення іншим родинам полеглих Героїв, під час чергової зустрічі у мерії міста.

Перейти до вмісту