Підтримали прифронтові громади: Дрогобич скерував чергову гуманітарну допомогу на Харківщину

18 Квітня 17:03

Дрогобич скерував чергову гуманітарну підтримку на схід. На минулому тижні з Дрогобича відправили фуру з засобами гігієни та речами першої необхідності – для підтримки мешканців Харківщини, які потребують допомоги.

Гуманітарну підтримку з Дрогобича відправили до церкви Харківського Екзархату УГКЦ, яка в подальшому розподілить отриману допомогу між людьми, які потерпіли від війни, перебувають в скрутних обставинах та потребують допомоги.

«Перед Великоднем до Харкова прибула гуманітарна допомога з міста Дрогобича Львівської області. Дякуємо меру міста Тарасу Кучмі та отцю-декану Івану Паньківу за допомогу для харків’ян!» – написали на сторінці Харківського Екзархату УГКЦ.

Серед відправленої допомоги – 16 палетів з засобами гігієни, побутовою хімією, речами першої необхідності, а також – базовими продуктами тривалого зберігання, такими як сіль, цукор, борошно, а також – одяг, взуття, рушники, серветки та інше.

Сформувати гуманітарний вантаж вдалось з числа власних запасів громади та резервів гуманітарної допомоги, залученої з-за кордону від міст-побратимів та закордонних партнерів.

До слова, Дрогобич вже не вперше відправляє гуманітарну допомогу для підтримки прифронтових регіонів та громад, які постраждали від ворожих обстрілів чи звільнились з-під окупації. Протягом повномасштабного вторгнення росії, місто скеровувало допомогу в Київ, Вінницю, Білу Церкву, Фастів, Черкаси, Ірпінь, Бучу, Гостомель, Дніпро, Миколаїв, Попасну, Слов’янськ, Запоріжжя, Кривий Ріг та Ізюм.

Перейти до вмісту