Підтримали породіль: у Дрогобицькому пологовому будинку вчергове роздали пакунки для новонароджених та матерів

19 Жовтня 17:06

Діти – наше майбутнє! За останні сім днів у Дрогобицькому пологовому будинку міста на світ з’явилося семеро малюків – четверо хлопчиків та троє дівчаток.

Географія породіль – Дрогобич та територіальна громада, Трускавець, Меденицька та Східницька ОТГ.

За доброю традицією, щотижня породіллям вручають пакунки із речами першої необхідності для малюків та мам. Такий звичай започаткував із початком війни відділ сім’ї та молоді ДМР. Оскільки в перші місяці повномасштабного вторгнення у Дрогобич активно прибували породіллі із міст, де велися активні бойові дії. Щоб підтримати жінок із числа ВПО, а також і місцевих, працівники відділу формували та формують пакунки із найнеобхіднішими речами для новонароджених – одягом, пляшечками, дитячим харчуванням та першими забавками. Зазвичай пакунки породіллям вручають міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Оскільки 19 жовтня міський голова у межах робочого візиту відбув до Львова отримувати ключі та документи від автобусів «Школярик» для учнів територіальної громади міста – почесну місію вручення пакунків породіллям у стінах пологової установи здійснили Роман Ігнатишин завідувач пологовим відділенням та заступник медичного директора з акушерства та гінекології Євген Костецький.

Медики привітали матусь із радісною подією у їхньому житті та побажали наснаги у вихованні малюків, міцного здоров’я та мирного неба.

Перейти до вмісту