Підписано договір з БФ «Move Ukraine»: незабаром у Дрогобичі стартують роботи з облаштування соціального житла для ВПО

13:35 14 Лютого 2024

До Дрогобича з черговим візитом завітали представники Благодійного Фонду «Move Ukraine», які надають систематичну підтримку внутрішньо переміщеним особам та зацікавлені в подальшому облаштуванні соціального житла для нових мешканців нашої громади.

Раніше між Дрогобицькою міською радою та благодійним фондом було підписано наміри про співпрацю. Вчора сторони, в особі міського голови Дрогобича Тараса Кучми та співзасновника Фонду Джона Шморгуна, підписали договір про будівництво соціального житла для ВПО у Дрогобичі.

Мова йде про будівництво житлового будинку для ВПО на вулиці Пилипа Орлика та реконструкцію частини будинку на вулиці Фабричній за кошти фонду.

Про підписаний договір повідомив керівник КП «Управління капітального будівництва» Василь Бохонок.

Роботи на вулиці Фабричній стартують вже найближчими днями. Тут планують провести реконструкцію 1 поверху триповерхової будівлі та облаштувати в ній 1-но та 2-кімнатні квартири для ВПО, які проживають у Дрогобицькій громаді та перебувають в черзі на отримання тимчасового житла.

Що стосується будівництва нового будинку на вулиці Пилипа Орлика, то станом на сьогоднішній день розроблена проектно-кошторисна документація. Роботи планують розпочати в квітні коштами фонду. Будинок постане поруч з уже облаштованим раніше 12-квартирним будинком, де з минулого року проживають сім’ї з числа ВПО.

Як зазначили раніше представники Фонду –  Дрогобич, для реалізації житлового проекту обрали з декількох причин – через наявність досвіду будівництва соціального житла (реконструйовано 32-квартирний будинок для проживання ВПО у Стебнику та збудовано 12-квартирний будинок на П. Орлика у Дрогобичі), прозору роботу органу місцевого самоврядування та налагоджені зв’язки із закордонними донорами.

Перейти до вмісту