Підприємцям Дрогобича: За несанкціоноване розміщення рекламних носіїв доведеться сплатити штраф

11:30 28 Листопада 2019

Розміщення реклами в місті Дрогобичі регулюється законодавством України та «Положенням про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Дрогобичі».

Розмістити зовнішню рекламу y Дрогобичі можна виключно на підставі дозволів, що видаються відділом економіки за рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Існують чіткі обмеження щодо встановлення рекламних носіїв у місті.

Про це повідомляють у відділі економіки ДМР.

Зокрема, забороняється розміщення зовнішньої реклами без застосування спеціальних конструкцій безпосереднім нанесенням фарби, плівкових матеріалів або друкованої реклами — листівки, оголошення, афіші, агітаційні матеріали тощо на поверхні будинків, у тому числі на вікнах та дверях будівель, споруд, огорож та вуличного обладнання, покриття тротуарів.

Встановлення реклами на фасаді також регламентується. Зокрема, рекламні конструкції не можуть перекривати елементи декору фасаду, адресні та пам’ятні таблички, інженерні комунікації або обмежувати доступ до них.

У випадках зосередження великої кількості торгових точок у будинку, першочергове право розміщення спеціальної конструкції на фасаді отримують торгові площі, що займають фасадну частину. Інші орендарі узгоджують розміщення з адміністрацією.

Спеціальні конструкції мають бути взаємоузгоджені між собою, мати однакову висоту та зберігати горизонтальну та вертикальну вісь із сусідніми спеціальними конструкціями.

Виконавчий комітет закликає підприємців демонтувати рекламоносії — банери, оголошення, тощо з місць, що не відповідають під розміщення таких, привести рекламні конструкції на фасадах будівель до відповідності норм Положення, а також узаконити самовільно встановленні рекламоносії.

У разі невиконання вимог вживатимуться заходи із адміністративного впливу стосовно порушників, а саме: складатимуться адміністративні протоколи щодо порушення правил благоустрою зі стягненням штрафу у розмірі до 1700 грн та демонтаж таких конструкцій комунальними службами.

Щоб узаконити конструкції, необхідно звернутися до відділу економіки Дрогобицької міської ради за адресою площа Ринок, 1, каб. 214

Перейти до вмісту