Підопічних терцентру привітали з Днем матері

16:16 9 Травня 2022

Для кожного з нас найдорожчою людиною на світі є мама. Як вічними є сонце й небо, так вічною є материнська любов. Саме мати дає нам квиток у життя, прищеплюючи любов до рідної землі.

Тож 6 травня, напередодні Дня матері, спеціалісти Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запросили своїх підопічних до читального залу Центральної міської бібліотеки ім. В. Чорновола на святкове дійство, аби привітати усіх матусь, сказати їм теплі слова та висловити свою безмежну вдячність.

З вітальним словом виступили заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Андрій Ковч та директор терцентру Марія Лютик, які з найщирішими побажаннями звернулись до усіх присутніх на святі матерів.

На заході у виконанні вокально-інструментального ансамблю «Прикарпаття» (музкерівник – А. Москаль) і хору «Калинонька», що функціонує при Дрогобицькому терцентрі (музкерівник – М. Романяк), прозвучали відомі усім нам з дитинства українські пісні, а підопічна Н. Палієнко продекламувала щемливі вірші про безмежну материнську любов та любов до рідної землі.

Останню пісенно-патріотичну композицію усі присутні виконали разом. Це пісня, яку сотню років тому співали Січові Стрільці, а тепер вона знову звучить по всій Україні з новою силою – «Ой, у лузі червона калина».

Святкове дійство нікого не залишило байдужим, позаяк усі слова та пісні, що лунали на святі, потрапляли прямо у серце кожній матері. Адже зараз усі вони об’єднані в єдиному бажанні – перемоги на нашій святій рідній українській землі.

Керівництво терцентру висловлює щиру подяку за надане приміщення дирекції Дрогобицької Центральної міської бібліотеки ім. В. Чорновола.

Перейти до вмісту