Підопічні Терцентру відвідали виставку
![Підопічні Терцентру відвідали виставку](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_7549.jpg)
19 травня з нагоди «Дня вишиванки» працівники Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організували для громадян похилого віку та інвалідів, які перебувають на обліку в терцентрі екскурсію в «Палац мистецтв» на виставку вишитих робіт «Цілую мовчки той рушник, що мати вишивала».
Торкнутися душею до вишиваної краси допомогли союзянка Л. Процик та старший науковий працівник музею «Дрогобиччина» Л.Васильків.
Терцентр