Підопічні Дрогобицького терцентру відвідали Музей-студію Івана Франка

19 Жовтня 9:14

Дрогобичани, які є підопічними територіального центру соціального обслуговування, є яскравим прикладом того, що поважний вік не є завадою для активного життя, навчання та пізнання цікавих фактів з історії рідного краю.

17 жовтня підопічні Дрогобицького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідали Музей-студію Івана Франка, який нещодавно відкрили в приміщенні факультету української та іноземної філології Дрогобицького педагогічного університету, де протягом 1867-1875 років навчався український геній.

Під час презентації доцент кафедри української літератури та теорії літератури Олег Баган торкнувся актуальної теми серед дослідників багатого доробку Каменяра та його поціновувачів – світоглядної еволюції поета. У діалозі з науковцем слухачі лекції дійшли висновку, що велична постать Івана Франка має всеєвропейське значення, а в працях цієї багатогранної особистості можна знайти відповіді на злободенні питання, зокрема щодо руйнівного впливу росії, яка в усі часи спотворювала історичні факти та пригноблювала народи.

На завершення зустрічі присутні оглянули виставку музею-студії, яка присвячена рокам навчання Івана Франка в Дрогобицькій гімназії, та ознайомилися з виданнями творів письменника.

Нагадаємо, спеціалістами терцентру окрім соціальної підтримки та обслуговування людей похилого віку, які є одинокими чи опинились у складних життєвих обставинах, регулярно проводять з ними активне дозвілля, поміж яким – візити в кіно, музеї, огляд літературних, мистецьких виставок та екскурсій.

Перейти до вмісту