«Під спільним небом»: ДІКЗ «Нагуєвичі» втретє долучається до організації фестивалю польсько-української культури у Леґніці

19 Липня 9:30

З 1 по 4 вересня у польському місті Леґніца відбудеться фестиваль польсько-української культури «Під спільним небом».

Проект організовують спільними зусиллями Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» та Вітелонського державного вищого професійного училища.

Як розповів керівник ДІКЗ «Нагуєвичі» Богдан Лазорак, до Польського міста у складі офіційної делегації з Дрогобича відбудуть очільник громади Тарас Кучма, ректорка Дрогобицького державного педагогічного університету Валентина Бодак, сам Богдан Лазорак, керівник Дрогобицького музичного коледжу імені Василя Барвінського Юрій Чумак, кілька студентів-бандуристів коледжу та концертмейстер.

Проект ми організовуємо вже втретє. Це спільними зусиллями та працею ДІКЗ «Нагуєвичі» і Вітелонського училища на зближення та популяризацію культури. Також фестиваль має благодійну мету. Усі зібрані кошти під час нього будуть передані на потреби військових, – прокоментував Богдан Лазорак.

Під час фестивалю делегація візьме участь у різноманітних зустрічах із керівництвом міста Леґніца, польського університету та наукових семінарах.

Перейти до вмісту