Під час благодійних виступів у Франції Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» зібрав 12 тисяч євро

24 Жовтня 13:25

Наприкінці вересня Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» відвідав Францію із благочинними виступами у Сабле-сюр-Сарт та Ле Мані.

Окрім благодійної мети – зібрати кошти на будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб, поїздка також була спрямована на популяризацію української культури у країнах Європи. Також приємним сюрпризом для французів та українців, які вимушено проживають у Сабле-сюр-Сарт, став виступ рок-гурту «Fusion», який виконав кілька українських пісень у самому серці міста.

За час поїздки вдалось зібрати 12 000 євро (що становить близько 460 000 гривень). Кошти вдалось акумулювали завдяки проведеним концертам, продажу сувенірної продукції із українською символікою та внескам меценатів із Спільноти комун Pays Sabolien, з якими Дрогобич має налагоджені партнерські відносини.

Додамо, візит української делегації та артистів став можливим завдяки місцевому підприємцю Жерому Ерве та новому генеральному директору транспортної компанії «Salesky» Мікаелю Мартцу, які взяли на себе організацію та усі витрати щодо поїздки офіційної делегації, ансамблю «Верховина» та рок-гурту «Fusion».

Перейти до вмісту