Перспективи співпраці кафедри технологічної та професійної освіти зі школою

18 квітня 2019 року відбулася зустріч завідувача кафедри технологічної та професійної освіти професора Леоніда Оршанського з директором Дрогобицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 14 Богданом Мадаєм, а також учнями випускного 9-го класу.

На зустрічі обговорювалися питання поглибленого вивчення з 1 вересня 2019 року учнями 8 – 9 класів предметів технічного (інженерного) циклу з наступною перспективою створення у цій школі першого в Дрогобицькому регіоні класу, в якому навчатимуться старшокласники за технологічним профілем.

Під час бесід з адміністрацією школи та дев’ятикласниками було з’ясовано, що школярів найбільше приваблюють два предмети «Комп’ютерна графіка» та «Технічна творчість». Завідувач кафедри запевнив, що читання цих предметів на високому рівні можуть забезпечити викладачі кафедри. Крім цього, колектив кафедри готовий проводити заняття у технічних гуртках і студіях декоративно-ужиткового мистецтва, організовувати тренінги і майстер-класи, спільні зі школою заходи, які дозволять виявити творчих дітей.

Перші кроки зроблено, перспективи окреслені, готовність і бажання є, тому наступний етап – реальні справи.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні