Перший заступник міського голови Роман Бейзик провів черговий прийом громадян

13:57 12 Червня 2024

Сьогодні, 12 червня, відбувся черговий прийом громадян – його провів перший заступник міського голови Роман Бейзик. Питання, з якими звернулись мешканці, стосувалось узаконення гаражу.

Мешканець Дрогобича, який проживає на вулиці Братів Кицилів, вже більше двох років намагається узаконити користування земельною ділянкою та в подальшому оформити право власності на встановлений на ній металевий гараж.

Чоловік отримав дозвіл на відведення земельної ділянки під гараж, розробив проект землеустрою та затвердив кадастровий номер земельної ділянки. Це відбулось в лютому 2022 року. Однак сесія не встигла надати дозвіл дрогобичанину, а з початком війни земельне законодавство кардинально змінилось.

Чоловік хоче оформити право на користування земельною ділянкою, або ж взяти її в оренду.

В прийомі взяли участь відповідальні структурні підрозділи ради. Зокрема, начальниця управління майна громади Ірина Кіс пояснила чоловікові, – чому в час війни в країні його заяву не можуть задовольнити.

Зараз є лише три можливі способи отримання землі – це аукціон оренди, аукціон продажу, або узаконення земельної ділянки під приватизованим раніше об’єктом нерухомості.

Так як ділянка є новою і на ній немає приватного об’єкту нерухомості, розроблену земельну ділянку можуть виставити на аукціон, однак за таких умов – нема жодної гарантії, що її не викупить хтось інший.

Відтак дрогобичанину пояснили – станом на сьогоднішній день від може просто використовувати свій гараж та землю під ним, а узаконити право на землекористування зможе одразу ж по завершенні війни, або ж в разі внесення змін до діючого земельного законодавства.

Нагадуємо, на особистий прийом до міського голови чи його заступників можна записатись у кабінеті №104 міської ради.

Ознайомитися з графіком прийомів можна за посиланням: http://surl.li/iufmp .

Перейти до вмісту