Перші відремонтовані номери відкрили у готельному комплексі з колишньою назвою «Тустань». ФОТО. ВІДЕО

Готельний комплекс з колишньою назвою «Тустань» у Дрогобичі, який сьогодні знаходиться у структурі КП «Дрогобицький ринок», розпочали оновлювати. Саме за підтримки та сприяння Дрогобицької міської ради, керівництво готелю провело ремонт перших гостьових кімнат, які вже давно потребували ремонту.

У четвер, 10 січня, у готельному комплексі, який розташований у центральній частині міста, відбулося офіційне відкриття перших відремонтованих готельних номерів.

Участь у заході взяли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, генеральний директор КП «Дрогобицький ринок» Володимир Білоган та працівники готелю.

За християнською традицією чин освячення приміщення провів отець СДЄ УГКЦ Ростислав Мелех.

«Щиро радий, що завдяки нашій спільній співпраці вдалося розпочати процес відбудови готелю, який впродовж останніх років перебуває в ненайкращому стані. Це є кроком до розвитку інфраструктури нашого міста та подальшого збільшення надходжень до міської скарбниці, враховуючи масове збільшення потоку туристів та зростання попиту на готельні послуги. Впевнений, що після початку відновлення готелю, туристи, які приїжджають до Дрогобича, зможуть зупинятися саме у тут, а не їхати на нічліг до інших міст», — зазначив міський голова Тарас Кучма.

Подякувавши усім присутнім за особистий внесок у відбудову готельного комплексу, генеральний директор КП «Дрогобицький ринок» Володимир Білоган повідомив, що на разі капітально відремонтовано лише два номери, однак в подальшому планується і надалі модернізовувати інфраструктуру закладу та покращувати його фінансово-економічний стан.

Також Володимир Білоган наголосив, що капітальний ремонт приміщень проводиться за рахунок прибуткової частини КП «Дрогобицький ринок». Загалом номерний фонд готельного комплексу є чималий.

Нагадаємо, до березня 2017 року готель “Тустань” функціонував як комунальне підприємство міської ради «Туристичний комплекс «Дрогобич», однак у зв’язку із незадовільним економічним станом та станом приміщень сесія Дрогобицької міської ради прийняла рішення про реорганізацію КП «Туристичний комплекс «Дрогобич» шляхом приєднання до КП «Дрогобицький ринок».

Прес-служба ДМР

Зацікавленість статтею
[Всього: 13 Середня оцінка: 3.8]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні