Перше засідання Конкурсної комісії з відбору проектів Громадського бюджету відбулося

13:08 8 Листопада 2021

Згідно з рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 27.10.2021 №358 було затверджено новий склад Конкурсної комісії з відбору проектів Громадського бюджету.

Відповідно до Положення про Громадський бюджет, Конкурсна комісія була сформована з дев’яти чоловік. З них троє є представниками громадського сектору, троє – депутатами Дрогобицької міської ради та троє – представниками виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Під час першого засідання було обрано голову комісії – нею стала депутатка, радниця міського голови Світлана Маменька, та секретаря – менеджера КУ «Інститут міста Дрогобича» Тараса Перхуна.

Головними завданнями, які стоять перед новоствореною Конкурсною комісією є:

– переглянути та проаналізувати проекти, які були переможцями конкурсу попередніх років, однак через недовиконання бюджету, спричинене карантинними обмеженнями в час пандемії коронавірусу, реалізовані не були.

Частина з цих проектів, в силу обставин, вже втратила свою актуальність. Частина була частково реалізована під час поточної роботи профільних підрозділів міської ради. Інші, за рішенням комісії, буде переглянуто та, за можливості, включено у поточний список робіт до виконання.

– внести правки до Положення, адже тепер Громадський бюджет має охоплювати всю Дрогобицьку громаду.

Надалі завданням новоствореної Конкурсної комісії буде реалізація Громадського бюджету та відбір нових проектів, які будуть реалізовуватись у 2022 році не лише у Дрогобичі, але й загалом у Дрогобицькій територіальній громаді.

Перейти до вмісту