Перезавантаження та турбота про ментальне здоров’я молоді: Центр соціальних служб провів майстер-клас із пластилінової анімації для дітей військовослужбовців

16:07 15 Лютого 2024

В умовах війни дуже важливо дбати про ментальне здоров’я дітей. Адже стреси пов’язані із військовою агресією, часті повітряні тривоги та обстріли окупантом мирних українських міст, без сумніву позначаються на здоров’ї підростаючого покоління.

Для покращення ментального здоровʼя та стресостійкості дітей Психологічна служба Дрогобицького міського центру соціальних служб спільно з партнерами Благодійним Фондом «Premier Urgence Internationale», а саме психологом Андрієм Кузнецовим, провели майстер- клас з пластилінової анімації для дітей  родин військовослужбовців та з сімей, які знайшли тимчасовий прихисток у Дрогобицькій територіальній громаді.

Найперше, діти виготовили із яскравого пластиліну казкових та мультяшних героїв. Відтак приступили до найголовнішого етапу майстер-класу – створення анімації за допомогою гаджетів.

Свій перший крок у світі мультиплікації батьки та діти робили, використовуючи технологію покадрової анімації.

Результатом майстер-класу став фрагмент авторського мультфільму кожної групи, яка над ним працювала.

Усі присутні отримали море задоволення від творчого процесу, особливо раділи, коли побачили, як на екрані ожили їхні герої.

Психологи стверджують – учасники майстер-класу не просто творили, але й звільнитись від емоційної та фізичної напруги, покращили свій емоційний стан та зміцнили внутрішній потенціал і власні сили.

Перейти до вмісту